Sizin İçin Buradayız

Yapı Kredi Crystal sahipleri yurt dışında harcarken de ayrıcalıklıdır.

Yapı Kredi Crystal sahipleri yurt dışında harcarken de ayrıcalıklıdır.

15 Kasım - 13 Aralık 2017 tarihleri arasında Yapı Kredi Crystal kartınızla yurt dışında yapacağınız 150 TL ve üzeri 3. harcamaya 30 TL puan kazanabilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indirmek ve kampanyaya katılmak için tıklayınız.

Kampanya Koşulları

  • Bir müşteri en fazla 30 TL puan kazanabilecektir.
  • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile yapılacak alışverişler dahil olup nakit çekim, mailorder, iade, puan kullanımı işlemleri, internet harcamaları, sanal kart ile yapılan işlemler dahil değildir. Yurt içindeki Duty Free’lerde ve Kıbrıs’ta yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyaya TLcard’lar ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir.
  • Kampanyaya yurtiçinden katılmak için “TATIL” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının üzerindeki müşteri numarasının 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderim bedeli Turkcell ve Avea hatlı numaralar için 0,65 TL, Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL'dir.
  • Yurt dışı operatörlerince desteklemesi durumunda kampanyaya yurt dışında da kayıt olunabilecektir. Kampanyaya yurt dışından katılmak için “TATIL” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının üzerindeki müşteri numarasını +905327524434’e gönderebilirsiniz. SMS gönderim bedeli Turkcell ve Avea hatlar için 0,65 TL, Vodafone için 0,4 TL’dir. Yurt dışında bağlanılan operatöre göre ek ücret uygulanabilir.
  • Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “ Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
  • Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.