Sizin İçin Buradayız

Yapı Kredi Cüzdan ile World’ün fırsatlarla dolu dünyasından faydalanabilir, her an her yerde kart bilgilerinizi kontrol edebilir, alışverişlerinizin ödemesini cep telefonunuzdan hızlıca yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan Nedir?

Yapı Kredi Cüzdan ile Türkiye’de bulunan alışveriş noktaları ve AVM’leri, AVM’ler içerisindeki mağazaları , bu mağazalardaki kartınıza özel kampanya ve sınırsız fırsatı görüntüleyebilir ve size özel tekliflerden anlık bildirimlerle haberdar olabilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan sayesinde her an her yerde kartınızın limit, borç, ya da puan bilgilerini kontrol edebilir, son alışverişlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizin ödemesini cep telefonunuzdan hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Üstelik 90 TL ve altı işlemlerde şifre girmenize gerek kalmaz.

Yapı Kredi Cüzdan ile Neler Yapılır?

  • Anasayfa bölümünde kredi kartlarınızın limit durumununu, size özel tasarlanan Yapı Kredi kampanyalarını ve favori markalarınızı görüntüleyebilir, size en yakın lokasyondaki alışveriş merkezlerini bulabilirsiniz.
  • Kartlarım bölümü sayesinde tüm asıl, ek ve sanal kartlarınızın limit, borç ve puan bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Hesap kesim ve son ödeme tarihlerini takip edebilir, son alışverişlerinizin detaylarını görüntüleyebilirsiniz.
  • Alışveriş bölümü ile size en yakın lokasyonlardaki alışveriş noktalarını bulabilir, alışveriş merkezlerinde yer alan markalar ve geçerli kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • Kampanyalar bölümü sayesinde kartınıza özel kampanyalardan haberdar olabilir, ilgilendiğiniz markanın hangi alışveriş noktalarında olduğunu yakınlık sırasına göre öğrenebilirsiniz. Yalnızca size özel tasarlanmış World kampanyalarından faydalanabilirsiniz.
  • Mobil Ödeme bölümü ile NFC özelliği olan, 4.4 veya üzeri işletim sistemine sahip Android cihazlarla alışverişlerinizi cep telefonunuzdan yapabilirsiniz. Mobil ödeme yapabilmek için, kartlarınızı mobil ödemeye açmanız, cep telefonunuzun NFC özelliğini aktif hale getirmeniz yeterli.
  • Ödemenizi gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken, telefonunuzu temassız özellikli POS cihazına yaklaştırmak. 90 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye gerek kalmadan, 90 TL üzeri işlemlerinizde ise, POS cihazından kart şifrenizin girişini yaparak tamamlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan Nasıl Yüklenir?

iPhone ya da Android cihazınıza özel Yapı Kredi Cüzdan uygulamamızı, cihazınızın internet tarayıcısından yukle.yapikredi.com/cuzdan adresini ziyaret ederek ya da cihazınızdan yandaki QR kodu okutarak anında yükleyebilirsiniz.