Sizin İçin Buradayız

Otomatik Fatura Ödeme Talimatı

Crystal'a özel ayrıcaklıklı talimatlar...

Crystal kart ile otomatik fatura ödeme talimatı vererek; su, elektrik, telefon, doğalgaz, Yapı Kredi Sigorta Poliçelerini ya da Turkcell, Avea cep telefonu fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Talimatlı fatura ödemelerinden 1 Mayıs 2015 tarihi itibari ile işlem ücreti alınmamaktadır.

Bu sayede fatura tarihini kaçırmaz, nakitiniz olmasa bile ödeme yapmış olursunuz. Fatura ödemeleriniz tıpkı diğer alışverişleriniz gibi Crystal kartınıza yansıdığından, tüm faturalarınızı Hesap Özeti'nizden, Worldonline'dan veya Yapı Kredi İnternet Şubesi üzerinden düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Crystal kartınız ile Otomatik Ödeme Talimatı Verin Siz de Kazanın!

Talimat verebileceğiniz anlaşmalı kurumları size en yakın şubemizden ya da 444 0 446 Yapı Kredi VIP Line'ı arayarak öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi Sigorta'nın Kasko, Süpereko, Ekokasko, İşimin, Yuvam, Can Sağlığı, VIP poliçeleri Crystal kart sahiplerine %1 puan kazandırıyor.

Türkiye'de sigorta konusunda hizmet veren büyük kuruluş, çok özel imkânları ile Crystal kart sahiplerinin hizmetinde.

Yapı Kredi Sigorta ödemelerinizi Crystal kartınızla yaptığınızda, hem ödeme işleminizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirir, hem de ödeme tutarları üzerinden puan kazanırsınız.

Turkcell faturalarınız Crystal kartınızdan otomatik ödendiğinde de puan kazanırsınız. Turkcell hatlı telefonlarınızın faturalarını düzenli ödeme talimatı vererek Crystal ile ödeyebilir, fatura bedeli üzerinden puan kazanırsınız.