Sizin İçin Buradayız

Ödeme Noktaları

Crystal kart borcunuzu ödemenizde kolaylıklar...

Crystal kartınızı Yapı Kredi'deki vadesiz hesabınıza bağlatarak, dönem borcunuzun tamamının veya ödenmesi gereken asgari tutarın her ay son ödeme tarihinizde hesabınızdan otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz. Son ödeme tarihinde hesapta yeterli tutarın bulundurulması yeterlidir. Otomatik Ödeme Talimatı'nı, size en yakın Yapı Kredi Şubesi'ne, 444 0 446 Yapı Kredi VIP Line'a ya da "Düzenli Ödemeler" seçeneğini kullanarak Yapı Kredi İnternet Şubesi'ndan verebilirsiniz. Üstelik Crystal kart'ınız için Otomatik Ödeme Talimatı verdiğinizde, 5 TL değerinde puan kazanırsınız.

Yapı Kredi ATM’leri (Tele24 Plus ve Tele24)

Crystal kart ödemelerinizi, haftanın 7 günü, günün 24 saati, Türkiye'nin dört bir yanındaki 3.400'ü aşkın Yapı Kredi ATM'lerinden (Tele24 ve Tele24 Plus), birkaç tuşa dokunarak yapabilirsiniz. Ödemeleriniz doğrudan vadesiz hesaptan yapılacağı gibi, dilerseniz para yatırma zarfıyla ya da zarfsız şekilde nakit olarak yapabilirsiniz. Vadesiz hesaptan ödeme yapılabilmesi için, hesabın bulunduğu Yapı Kredi Şubesi'ne başvurarak, hesabın kredi kartı hesabına bağlatılması yeterlidir.

Yapı Kredi ATM'leri için tıklayınız.

Yapı Kredi VIP Line

Crystal kart ödemelerinizi, 444 0 446 Yapı Kredi VIP Line'dan, şubeye gitmeden, zaman kaybetmeden, 24 saat, bir telefonla yapabilirsiniz. İşlemlerinizi Yapı Kredi Telefon Bankacılığı Yetkilisi'yle görüşerek ya da otomatik yanıt sisteminden yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz. 444 0 446 Yapı Kredi VIP Line'ın özel numarası, Türkiye'nin her yerinden önüne bölge kodu eklenmeden direkt çevrilir ve yalnız şehir içi görüşme ücreti ödenir.

Yapı Kredi İnternet Şubesi

Yapı Kredi İnternet Şubesi ile Crystal kart ödemelerinizin yanı sıra pek çok bankacılık işlemini internete bağlanabileceğiniz her yerden kolayca yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil Bankacılık

Yapı Kredi Mobil Şube ile her an, her yerde bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil Şube ile hesaplarınız ve kredi kartlarınızla ilgili bilgileri görüntüleyebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kolay İşlem Menüsü ile belirlediğiniz hesap ya da kredi kartınıza ait işlemleri hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. EFT ve Havale işlemlerinizi dilediğiniz yer ve zamanda yapabilir, Hazır Kartınıza TL yükleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yapı Kredi Şubeleri

Crystal kart ödemelerinizi Yapı Kredi Şubeleri'nden de yapabilirsiniz.

En yakın Yapı Kredi için tıklayınız.

PTT Online Şubeleri

Yapı Kredi, Türkiye'nin dört bir yanındaki Crystal kart kullanıcılarının ödemelerini kolaylaştırmak için PTT ile işbirliği yaptı. Pazar günü ve resmi tatillerin dışındaki günlerde mesai saatleri içinde kart ödemelerinizi PTT online şubelerinden yapabilirsiniz. Şubemizin bulunduğu illerde PTT ödemelerinden işlem ücreti alınmaktadır.

Üye İşyeri Ödeme Noktaları

Crystal kart ödemenizi "World Ödeme Noktası" işaretinin bulunduğu Crystal Üye İşyerleri'nde rahatça gerçekleştirebilirsiniz. World Üye İşyerleri'nden yapılan ödemelerden işlem ücreti alınmaktadır. Üye işyeri yetkilisi ilgili tutarı POS'a girer ve işleminiz tamamlanır. Ödeme işleminizin gerçekleşmesi için; kartınızın POS makinesinden geçirilmesinden sonra, ödeme yapmak istediğiniz tutarı Üye İşyeri yetkilisine belirtmeniz yeterlidir. Üye işyeri yetkilisi ödeme tutarınızı POS'a girer ve işleminiz tamamlanır.