Sizin İçin Buradayız

Crystal ile Alışveriş

Crystal ile ayrıcalıklı alışverişler...

Hem yurt içinde hem de yurt dışında, VISA ve MasterCard amblemi bulunan milyonlarca işyerinde Crystal kartınızla alışveriş yapabilirsiniz.

Yurt dışı alışverişlerinizde 3 taksit ayrıcalığı

27/09/2016 tarihli ve 29840 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliği gereğince yurt dışı taksit uygulamamız sona ermiştir.

Taksit

Crystal kart, World sistemine dahil 200.000'e yakın World Üye işyeri'nde size taksitle ödeme imkânı sunar. Crystal ile, World amblemini gördüğünüz tüm alışveriş noktalarında en uygun koşullarla taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Puan

Puan sistemi, Crystal’ınızla anlaşmalı World Üye İşyerleri'nde yaptığınız tüm alışverişlerde puan kazandıran ve puanlarınızı World Üye İşyerleri'nde para gibi kullanabilmenizi sağlayan bir sistemdir.

Alışverişinizin ödemesini puanlarınızla yapmak istediğinizi kasa görevlisine belirtmeniz yeterlidir. Kasa görevlisi, kredi kartınızı POS cihazından geçirerek alışveriş işleminizi hemen gerçekleştirir.

Eğer puanlarınız, bir üye işyerinde istediğiniz ürünü almaya yetmezse, puanlarınızın karşılığı kadar tutarı ödeyebilir, kalan tutar için de Crystal kartınızı kullanabilirsiniz. Kazandığınız Puan'lar aynı gece hesabınıza yansır ve bu puanlarınızı ertesi günden itibaren dilediğiniz World Üye İşyeri'nde yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Sanal Kart

Crystal kartınıza bağlı olarak çalışan Sanal Kart, internet ortamında güvenle alışveriş yapabilmenizi sağlar. Başlangıç limiti “0” TL olup Yapı Kredi İnternet Bankacılığı'nı kullanarak, Crystal kartınızdan Sanal Kart'ınıza istediğiniz miktarda limit aktararak Sanal Kart limitinizi belirleyebilir, böylece internet alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.