Sizin İçin Buradayız

Crystal Ek Kart

Puan ve Taksit İmkanı*:

Asıl kartınıza bağlı olarak oluşturulacak ek kartlarınız ile sevdikleriniz 300.000'i aşkın World Üye İşyeri ağında Worldpuan ve taksit imkanlarından yararlanır, size özel kampanyalardan, ayrıcalıklı ek hizmetlere kadar hayatınızı kolaylaştıran ve zenginleştiren birçok ayrıcalığa sahip olurlar.

Seçkin Otel ve Restoranlarda İndirim Ayrıcalığı**:

Crystal ile İstanbul ve diğer bölgelerdeki anlaşmalı otel ve restoranlarda %20 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Restoran ve otel listesi için tıklayınız.

Yurt İçi ve Yurt Dışı Otel ve Restoran Harcamalarında Özel İndirimler***:

Dünyanın neresinde olursanız olun, Crystal ile yapacağınız tüm otel ve restoran harcamalarında %5 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Aylık Sektör Kampanyaları ****:

Her ay yurt içinde farklı sektörlerde yapılacak alışverişlerde %10 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Duty Free'de %5 indirim avantajı*****:

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda bulunan Duty Free mağazalarından Crystal ile yapacağınız tüm alışverişlerinizde size özel %5 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Asistans:

Yapı Kredi Crystal ek kartınız ile yardıma ihtiyaç duyduğunuz ve acil çözüm gerektiren her türlü konuda Yapı Kredi Asistans hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 • Genel Danışma
 • Araç Çekici Hizmeti
 • Medikal Asistans Hizmetleri
 • Ev Asistans Hizmetleri
 • Teknik Asistans Hizmetleri
 • Tek yapmanız gereken 444 0 446 Yapı Kredi VIP Line’ı aramak. Detaylı bilgi için tıklayınız.

  Yapı Kredi Concierge:

  Yapı Kredi Concierge hizmetinden yararlanarak, seyahat, restoran bilgileri, kültürel aktiviteler ve daha birçok konu hakkında ihtiyacınız olan bilgi ve organizasyonu sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

  Yapı Kredi Araç Kiralama:

  Crystal kartınızı kullanarak Avis'ten araç kiralamada %40 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

  Nasıl Başvuracaksınız?

  Sevdiklerinizin de Crystal ayrıcalıklarından yararlanabilmesi için ek kart başvurusunu aşağıdaki kanallardan yapabilirsiniz:

  • Yapı Kredi şubelerinden,
  • Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden,
  • 444 0 446 / 0850 222 0 446 Yapı Kredi VIP Line'dan
  • EKKART yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı 4454'e SMS göndererek
  • Ek kartlarınızın limitini asıl kartınızdan farklı olarak tanımlayabilirsiniz; ayrıca talebiniz doğrultusunda ek kartlarınızın puan kullanım ve ATM kullanım yetkilerini belirleyebilirsiniz.

   Bu tanımlamaları yapmak için ek kart başvuru formlarındaki ilgili bölümü isteğiniz doğrultusunda doldurabilir, 444 0 446 / 0850 222 0 446 Yapı Kredi VIP Line'ı arayabilir, Yapı Kredi İnternet Şubesi'ni kullanabilirsiniz.

   * Kazanılan puanlar ek kartınızın bağlı olduğu asıl karta yüklenmektedir.

   **Kampanyadan işlem bazında en fazla 1.000 TL, aylık bazda en fazla 2.500 TL indirim kazanılabilecektir. Aynı gün aynı üye iş yerinde yapılan harcamalarda, yalnızca ilk harcamadan indirim kazanılacaktır. Kazanılan indirim otomatik olarak harcama yapılan günün sonunda karta yansıtılacaktır.
   İnternet veya mail order yoluyla yapılan ödemeler, puan harcamaları ve nakit çekim işlemleri kampanya kapsamında değildir.

   *** Kampanya yurt içi ve yurt dışı tüm otel ve restoranlarda geçerlidir. Seyahat acentaları üzerinden yapılan otel rezervasyonları, ticari kullanım, puan harcamaları ve nakit çekim işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanyadan bir müşteri işlem bazında en fazla 50 TL, aylık bazda en fazla 1.000 TL değerinde indirim kazanabilir. İnternet veya mail order yoluyla ve çok katlı mağazalarda ve K.K.T.C.'de yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir. Kampanya, diğer kampanyaların indirimleri ile birleştirilemez. Özel anlaşmalı mekanlarda geçerli değildir.

   **** Bir müşteri en fazla 100 TL indirim kazanabilir. Kazanılan indirim tutarı otomatik olarak harcama yapılan günün sonunda kartınıza yansıyacaktır.Puan harcamaları, nakit çekim işlemleri, çok katlı mağazalardan yapılan alışverişler, internet ve mail order yoluyla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

   *****Bir müşteri aynı ay içinde en fazla 100 TL’lik indirim kazanılabilir.