Sizin İçin Buradayız

Yapı Kredi Seyahat Hattı

Unutulmaz seyahatler yaşamanız için ayrıcalıklar sizi bekliyor!

Crystal ile seyahatinizi planlarken kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayacak her şey Yapı Kredi Seyahat Hattı'nda.

444 0 446 Yapı Kredi VIP Line'ı arayarak ulaşabileceğiniz Yapı Kredi Seyahat Hattı'nda unutulmaz seyahatler yaşamanız için ayrıcalıklar sizi bekliyor.

Puanlar ile dilediğiniz seyahat harcamasını yapın

Alışverişlerinizden kazandığınız puanlarınızı çok daha değerli olarak seyahat harcamalarınızda kullanabilir, dilediğiniz zaman hiçbir ücret ödemeden seyahat etmenin keyfine varabilirsiniz.

Sadece size özel ekstra taksit ayrıcalığından yararlanın

Yapı Kredi Seyahat Hattı'ndan, Crystal kartınızı kullanarak yapacağınız seyahat harcamalarınızda Crystal'a özel tüm seyahat harcamalarınızda 9 aya varan taksit ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

*1 Aralık 2014 itibariyle Yapı Kredi Seyahat Hattı’ndan kredi kartı ile yapılan harcamalarda ekstra puan kazanımı sona ermiştir.

Size özel sıra dışı öneriler ve fiyatlarla tatilinizi planlayın

Yapı Kredi Seyahat Hattı'ndan kişiye özel seyahat planlama, sıra dışı destinasyon önerileri alabilir ve tüm rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz. Ayrıca, yurt içi ve yurt dışı turlar, konaklama, gemiyle seyahat (cruise) hizmetlerinden Crystal'a özel fırsatlarla faydalanabilirsiniz.

Yapı Kredi Seyahat Hattı Çalışma Saatleri:

Hafta içi: 09:00-22:00
Cumartesi: 09:00-14:00

Crystal ile Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden alınan tüm seyahat hizmetleri Setur A.Ş. tarafından verilmektedir.

Yapı Kredi Seyahat Hattı resmi tatillerde hizmet vermemektedir.

Çalışma saatleri içerisinde olmasına rağmen, ürün ve operasyon bazlı hizmetin verilmesi/satışın gerçekleştirilmesi sonraki mesai gününe ertelenebilir.