Sizin İçin Buradayız

VIP Seyahat Ayrıcalıkları

Alan Vergisi Ödemeyin

Crystal ile puanlarınızı kullanarak aldığınız uçak biletlerinde ödediğiniz puanlara alan vergileri de dahildir. Alan vergisi için ayrıca bir ödeme yapmanıza da gerek kalmaz.

Yurt Dışındaki Harcamalarınızda Ekstra Puan Fırsatından Yararlanın

Crystal ile yurt dışında yaptığınız tüm harcamalarda ekstra puan fırsatı sizinle. Böylece yurt dışında da Crystal'ı kullanarak çok daha hızlı puan biriktirebilirsiniz.

Yurt İçi ve Yurt Dışı Otel ve Restoran Harcamalarında Özel İndirimlerden Yararlanın

Dünyanın neresinde olursanız olun, Crystal ile yapacağınız tüm otel ve restoran harcamalarında %5 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Kampanya yurt içi ve yurt dışı tüm otel ve restoranlarda geçerlidir. Seyahat acentaları üzerinden yapılan otel rezervasyonları, ticari kullanım, puan harcamaları ve nakit çekim işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanyadan bir müşteri işlem bazında en fazla 50 TL, aylık bazda en fazla 1.000 TL değerinde indirim kazanabilir. İnternet veya mail order yoluyla ve çok katlı mağazalarda ve K.K.T.C.'de yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir. Kampanya, diğer kampanyaların indirimleri ile birleştirilemez. Özel anlaşmalı mekanlarda geçerli değildir.

Duty Free'de %5 İndirimle Alışveriş Yapın

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda bulunan Duty Free mağazalarından Crystal ile yapacağınız tüm alışverişlerinizde size özel %5 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Aynı ay içinde en fazla 100 TL’lik indirim kazanılabilir.

Refakatçi Bileti ile Özel İndirimlere Sahip Olun

Crystal'ın sunduğu fırsatlardan sevdikleriniz için de yararlanabilirsiniz. Crystal ile uçak biletinizi satın alırken, sizinle birlikte yolculuk edecek bir yakınınız için çok daha düşük puan miktarı ile bilet alabilirsiniz.

Kredi kartı ile bedeli ödenerek alınmış asıl bilet ile refakatçi biletinin mutlaka aynı uçuş için alınması gereklidir. Refakatçi bilet uygulamasından yararlanmak için asıl bilet ve refakatçi bileti, Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden alınmalıdır.

Bebeğiniz de Sizinle Ücretsiz Seyahat Etsin

Crystal ile puanlarınızı kullanarak belirli uçuşlar için bilet aldığınızda, 0-2 yaş arası bebeğinizin bileti Crystal'ın hediyesidir.

Hediye bebek bileti için üst limit 100 TL olarak belirlenmiştir.

Seyahatinizi Ailenizle Paylaşın

Crystal'ın sunduğu Aile puanı fırsatı ile 1. dereceden akrabalarınızla puanlarınızı birleştirebilir, seyahat harcamalarınızı çok daha kolay gerçekleştirebilirsiniz.

Süreli kampanyalarda kazanılan puanlar transfer edilemez.

Yapı Kredi Seyahat Hattı'nda Ekstra Taksit Kazanın

Yapı Kredi Seyahat Hattı'nı arayarak yapacağınız tüm seyahat harcamalarınızda 6 aya varan taksit ayrıcalığından faydalanırsınız.