Sizin İçin Buradayız

Ulaşım ve Transfer Ayrıcalıkları

Yapı Kredi Shuttle

Ankara, Adana, Antalya, İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir, Çeşme, Bodrum, Dalaman, Giresun ve Şanlıurfa Havalimanı transferlerinde sunulan shuttle hizmetiyle evinizden havaalanına, havaalanından evinize şoförlü bir araç ile, en konforlu şekilde gidebilirsiniz. Üstelik online rezervasyonlarınızda %30, çağrı merkezi aracılığıyla yaptığınız rezervasyonlarda %20 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Rezervasyonlarınızı kredi kartınız ile yapmak için;

  • %30 indirim fırsatından yararlanarak online rezervasyon yapmak için tıklayabilirsiniz.
  • 444 0 446 Yapı Kredi VIP Line'a bağlanarak %20 indirim fırsatı ile rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Rezervasyonlarınızı puanlarınızı daha değerli kullanarak yapmak için;

  • 444 0 446 Yapı Kredi VIP Line'ı arayabilirsiniz.
  • Pazar günü hariç haftanın her günü 9.00 - 18.00 saatleri arasında Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden puanlarınızla shuttle hizmeti alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fiyat listesi için tıklayınız.

Yapı Kredi Özel Şoför

Havaalanında karşılanacak misafirleriniz var ve sizin vaktiniz mi yok? Veya akşam dışarı çıktığınızda güven içerisinde eve dönebilmek mi istiyorsunuz? Hatta bir partiye davetlisiniz ve ailenizle konforlu bir yolculuk arayışında mısınız? Bir ay ya da bir gün ya da yalnızca bir gece için özel bir şoföre ihtiyacınız olduğunda... 444 0 446 Yapı Kredi Vip Line'ı arayın, dilediğiniz saatler arasında Crystal tarafından tahsis edilecek part time özel şoför, aracınızla siz ve yakınlarınızın hizmetinde olsun!

Yapı Kredi Özel Şoför ücretlerini öğrenmek için tıklayınız.

İsteğiniz ne olursa olsun Crystal ile özel şoför hizmetinden yararlanabilirsiniz. Üstelik isterseniz 1 ay ya da sadece 1 gece için. Yapı Kredi'nin sunduğu bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak için 444 0 446'yı aramanız yeterli. Yapı Kredi Özel Şoför için en az 12 saat öncesinden rezervasyon yapılması gerekmektedir.

Yapı Kredi Araç Kiralama

Avis Araç Kiralama

Crystal kartınızı kullanarak Avis'ten araç kiralamada %40 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Crystal kartınız ile Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden Avis güvencesiyle araç kiralama yapabilir, ödemenizi kredi kartı veya puanlarınızla yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden sunulan avantajlı fiyatlar Avis acentelerine göre farklılık göstermekte olup, fiyatlar araç grubu ve modeline göre Avis ve BookinTurkey firmalarının arasındaki anlaşmaya göre yıllık belirlenmektedir.

Avis Online*

Fiyat bilgisi ve rezervasyon için 444 28 47'i arayabilirsiniz.

Rezervasyonunuzu güncellemek veya iptal etmek istiyorsanız tıklayınız.