Sizin İçin Buradayız

Crystal Sigortalar

Crystal sahipleri dünyanın her yerinde bir mücevher gibi korunur.

Crystal sahipleri sadece Türkiye'de değil, tüm dünyada her türlü olumsuzluğa karşı geniş kapsamlı sigorta güvencesi altındadır.

Yurt Dışı Seyahat Sigortası

Yüksek teminatlı Yurt Dışı Seyahat Sigortası ile yurt dışındayken başınıza gelebilecek yaralanma, kaza, acil müdahale gerektiren her türlü olumsuzluğa karşı geniş kapsamlı sigorta güvencesi altındasınız. (Daha önceden var olan hastalıklar sigorta kapsamı dışındadır.)

Yurt dışı seyahat sigortası ile yurt dışı seyahatlerinde, vize işlemlerinde talep edilen sigorta poliçesini ayrıca almanıza gerek kalmaz.

Bu sigortadan faydalanmak için kendinizin, sizinle birlikte seyahat eden eşinizin ve 19 yaşından küçük çocuklarınızın (öğrenciyseler 24 yaşından küçük) seyahat biletlerini Crystal kartınızla ya da puanlarınızla almanız yeterlidir.(Puan ile alınan biletler seyahat iptali sigortasının kapsamı dışındadır.)

Crystal sahiplerine sağlanan Yurt Dışı Seyahat Sigortası'nın sunduğu teminatlarla tüm seyahatlerinizi güven içerisinde yapabilirsiniz;

  • 90.000 Euro Ferdi Kaza Sigortası (16 yaş ve altı çocuklar için 5.000 Euro’dur.)
  • 30.000 Euro Acil Tıbbi Harcamalar & Acil Tıbbi Nakiller & Cenaze Nakli (Acil tıbbi harcamalar için muafiyet bedeli 160 Euro’dur.)
  • 1.000 Euro Kayıp Bagaj Teminatı (Muafiyet 80 Euro’dur.)
  • Gecikmeli Kalkış (En fazla 12 saate kadar sigorta kapsamında olup, ilk 4 saatten sonra maksimum teminat 100 Euro’dur.)
  • Bagaj Gecikmesi (Bagajın ilk 12 saatten sonra gecikmesi için, maksimum teminat 100 Euro’dur.)
  • 1.500 Euro Seyahat İptali

Yurt Dışı Seyahat Sigortası'yla ilgili detaylı bilgi almak veya yararlanmak için 444 0 446 Yapı Kredi VIP Line'ı arayabilirsiniz.

Yurt dışındayken başınıza gelen acil bir sağlık durumunda mümkün olan en kısa sürede bize haber vermenizi rica ediyoruz.

Seyahat Sigortasından faydalanmak için Crystal kart ile alınan biletlerin gidiş-dönüş olması gereklidir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Alışveriş Güvencesi

Crystal ile satın aldığınız eşyalar çalınma, kaybolma ya da zarar görme halinde Alışveriş Güvencesi kapsamındadır. Alışveriş Güvencesi, ek kartlarınızla satın aldığınız eşyalar da dahil olmak üzere, sadece Türkiye'de değil, tüm dünyada geçerlidir. Crystal ile yaptığınız alışverişler 60 gün süreyle Alışveriş Güvencesi kapsamında olup, eşya başına 500 Euro, olay başına 1.500 Euro teminat altındadır.
Alışveriş Güvencesi'nden yararlanmak istediğinizde 444 0 446 Yapı Kredi VIP Line'ı arayabilirsiniz.

* Alışveriş Güvencesi talebi sadece adına kredi kartı hesabı bulunan asıl kart sahibi tarafından yapılabilir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kayıp/Çalıntı Güvencesi

Crystal kartınızın kaybolması ya da çalınması gibi kötü amaçlı kullanımlara karşı “Kayıp/Çalıntı Güvencesi” bulunmaktadır. Bu tür durumlarda yapmanız gereken tek şey, durumu anında 444 0 446 Yapı Kredi Yapı Kredi VIP Line'a bildirmektir.*

*Bildiriminden önceki 24 saat içerisinde gerçekleşen kötü amaçlı kullanımlardan doğan zararlardan, 150 TL ile sınırlı olmak üzere kart hamili sorumludur.