Sizin İçin Buradayız

Crystal Concierge

Plan ve Organizasyon yapmayı bize bırakın...

Dünya çapında ayrıcalıklı concierge hizmetleri sunan Crystal Concierge Türkiye'de yalnızca siz değerli Crystal sahiplerinin hizmetinde.
Kişiye özel hizmet veren "Seyahat Planlama Uzmanları"mızın desteğiyle;

  • Paris'ten Milano'ya, Mayorka'dan Moskova'ya dünyanın her noktasındaki tatil ve iş gezilerinizi, en ince detayına kadar kusursuz planlanlayabilirsiniz.
  • Afrika'da safari macerası, Tahiti'de lüks bir balayı ya da Karayipler'de ailece tatil gibi sıra dışı tatil önerileri alabilirsiniz.
  • En ayrıcalıklı konaklama önerilerinden yararlanabilir, istediğiniz destinasyonda villa, malikâne ya da dağ evi kiralayabilirsiniz.
  • Seyahat edeceğiniz destinasyonun hip otelleri, alternatif konaklama tercihleri, popular restoranları, eğlence ve gece hayatı, sosyal ve kültürel aktiviteleri, hatta vize bilgilerine kadar her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sosyal yaşamda Crystal Concierge ayrıcalıkları...

Per Se − New York, Alain Ducasse − Paris ve Nobu − Londra gibi dünyanın en zor yer bulunan, popüler restoranlarına rezervasyon yaptırmak için sıra beklemenize gerek yok. Crystal Concierge, kişisel tercihleriniz ve beğenileriniz doğrultusunda size restoran önerisinde bulunur ve yurt dışında dilediğiniz restorana adınıza rezervasyon yaptırır.

Dünyadaki tüm organizasyonlara, sadece VIP davetlilerin kabul edildiği özel gecelere, partilere, bilet satışları kapanmış sinema, tiyatro, opera ya da müzikal gösterilerine ayrıcalıklı bir Crystal sahibi olarak katılabilirsiniz.

Evinizde özel bir parti ya da dışarıda sofistike bir kutlama gibi organizasyonlarınız için Crystal Concierge'dan öneri veya yardım alabilir, unutulmaz gecelere imza atabilirsiniz. Dünyada çok az kişinin sahip olabileceği ayrıcalıkları Crystal kartınızla yaşamaya hazırlanın. Dünyada sadece 3 adet bulunan Zeplin'le uçmak, Dom Perignon'un Saran Şatosu'nda VIP bir hafta sonu geçirmek, Chanel'in Paris'teki Exclusive defilesini görmek, Mille Miglia Storica Klasik Otomobil Yarışı'nı izlemek veya Cannes Film Festivali için rezervasyon yaptırmak. Whisky Mist Londra, VIP Room Paris, Jimmy'z Monte Carlo, Kiss'n Fly veya Boom Boom New York gibi dünya sosyetesinin uğrak yeri haline gelmiş ünlü gece kulüplerinin misafir/üye listesine, Crystal Concierge ayrıcalığıyla hemen adınızı yazdırmak...

... bunların hepsi siz Crsytal sahipleri için çok kolay. Çünkü Crystal ile "ulaşılamayana bile ulaşabilirsiniz".

Crystal Concierge ile istediğiniz her şeye, istediğiniz zaman sahip olun...

Golften yelkene, antika koleksiyonerliğinden havacılığa kadar ilgilendiğiniz tüm hobilerinizle ilgili araştırma ve organizasyonları sizin için gerçekleştirebiliriz. Dilerseniz Harrod's, Dunhill, Harvey Nichols, Burberry gibi dünyanın en ünlü markalarında yalnızca size özel alışveriş seansları organize edebiliriz. Arzu ederseniz mağazanın kapanış saatini uzatarak, yalnızca sizin alışveriş yapacağınız bir zaman yaratabiliriz.

Canınız sadece Çin'de satılan çok özel bir çay mı çekti? Bir telefonunuzla size ulaştırabiliriz. Dünyanın neresinde olursanız olun, istediğiniz her şeye Crystal kart ile sahip olabilirsiniz.

Yurt İçi ve Yurt Dışı Transfer Hizmeti

Yapı Kredi Concierge ile seyahatlerinizde size özel fiyatlarla havalimanı transferleriniz organize edilir böylece havalimanından otelinize yerleşirken seyahatinize konforlu bir başlangıç yapabilirsiniz.